KARMSTOLAR, ett par, "Göteborgsmodell", 1900-tal. Mahogny. Slitage Avslutas 2024-11-24
Aktuellt bud
0 kr
Auktionen avslutas om
LÄGG DITT BUD
Bud är bindande enligt användarvillkoren. Vid köp tillkommer inropsavgift 25 % + slagavgift 12.5 skr.
Högsta belopp att betala vid köp inklusive avgifter skr.